Kolekce Business 2018-06-14T14:41:20+00:00

Kolekce

BUSINESS

Každý muž, který pravidelně obléká oblek, ví, jak důležitou roli hraje dokonalé padnutí a příjemný materiál. V takovém obleku se muž nejen cítí příjemně, ale také v něm dobře vypadá.

Nejkvalitnější počesané oblekové materiály z ovcí merino určené pro výrobu klasických, ležérních, formálních i neformálních obleků vyrábí italská firma Vitale Barberis Canonico. Na výběr má ve svých kolekcích velké množství barev, vzorů i materiálů.

Nedílnou součástí šatníku moderního muže je dobře ušitá košile. Ta by měla vyjadřovat eleganci, originalitu a osobitý styl svého nositele a zároveň dotvářet jeho image. Zpracování košil je založeno na dokonalém střihu a mistrné krejčovské práci. Pro výrobu luxusních bavlněných košil používáme materiály od značek Thomas Mason a D & J Anderson s dlouholetou tradicí. Vysokou kvalitu látky udává dlouhovlákenná egyptská bavlna s vysokým leskem a příjemným omakem, která se pěstuje jen ve velmi malé oblasti delty řeky Nilu. V naší kolekci naleznete i materiál z nejbělejší bavlněné příze na světě – Gizy 87.

G A L E R I E