Kolekce Evening 2018-06-14T14:43:02+00:00

Kolekce

EVENING

Večerní dress code je většinou striktně dán typem a místem konání akce. Pokud není na pozvánce uvedeno jinak, pak můžete obléci formal dress, tedy tmavý oblek. Není nutné se přitom držet pouze černé barvy, vhodná je i temně modrá. Oblek by měl ale vždy být doplněn bílou košilí, nejlépe s dvojitou manžetou, a kravatou, případně motýlkem.

Pokud je na pozvánce uveden dress code Black tie, pak je jedinou správnou volbou smoking s bílou košilí s frakovým límcem a dvojitými manžetami, s motýlkem a obuví z lakované kůže. Méně často se můžete setkat i s požadavkem White tie, v takovém případě je nutností pořídit si frak s vestou.

Jednou z nejvýznamnějších značek vyrábějících oblekové materiály je Loro Piana. V jejích kolekcích naleznete látky z té nejjemnější vlny, dovezené z nejlepších chovů peruánských lam, kašmírských koz a ovcí z Mongolska, Austrálie a Nového Zélandu. Váš nový večerní outfit Vám ušijeme z materiálů kolekce Evening navržených tak, abyste si mohl bez omezení vychutnat každou společenskou událost.

G A L E R I E